icon-1

Cześć! Potrzebujesz krótkie intro na temat Karola Zielinskiego?

Wizytówka

Wizytówka

Dowiedz się więcej.

Zdjęcia

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


 

Krótko o Karolu

Karol Zielinski – przedsiębiorca, manager. Specjalista od biznesu technologicznego. Członek Zarządu mPay, founder&CEO z3x tech marketing agency.

 

Trochę więcej – bardziej oficjalnie

Członek zarządu w spółce mPay, notowanej na giełdzie NewConnect spółki FinTech specjalizującej się w obsłudze codziennych płatności niskokwotowych, w tym m.in. za transport i parkowanie. Założyciel i prezes zarządu z3x tech marketing agency, agencji tech marketingowej zrzeszającej kilka różnych brandów z obszarów FinTech, e-commerce, devmarketing.

Wcześniej związany ze spółką PayLane Sp. z o.o. Prezes zarządu nieprzerwanie od 2012 do 2021 roku. Wcześniej w PayLane pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. W roku 2018 doprowadził do pozyskania inwestora strategicznego dla spółki i sprzedaży 100% udziałów do CRE Polskie ePłatności SA. W roku 2020 brał udział w jednej z największej transakcji M&A w historii rynku płatniczego w Polsce – w sprzedaży grupy kapitałowej Polskie ePłatności do duńskiej grupy Nets.

Uczestniczy też w rozwijaniu innych projektów biznesowych oraz wspomaga przedsiębiorców w ich drodze na szczyt. Czynnie zaangażowany w świat funduszy VC, gdzie stara się pomagać w doborze spółek portfelowych oraz zarządzaniu portfelem inwestycyjnym.

W międzyczasie fundator i prezes fundacji Ene Due oraz pomysłodawca akcji #dladzieciakow.

Rozpoczynał karierę zawodową jako programista, współpracując z kilkoma dużymi firmami z sektora IT.

Absolwent International Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów, Uniwersytecie Gdańskim i Rotterdam School of Management. Absolwent informatyki na Politechnice Gdańskiej oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Ekspert i panelista na polskich i międzynarodowych konferencjach dotyczących prowadzenia biznesu, głównie biznesu technologicznego. Mentor w akceleratorach startupowych, zasiada w jury różnego rodzaju konkursów dla startupowców.

 

Trochę więcej – mniej oficjalnie

Karol Zielinski – przedsiębiorca i manager. Członek Zarządu mPay, founder&CEO z3x tech marketing agency. Wcześniej wieloletni prezes PayLane. Edukuje o biznesie i zarządzaniu. Fascynat nowych mediów, fan content marketingu. Specjalista od biznesów technologicznych. Znaleźć go też można na FacebookuTwitterze, LinkedIn i Instagramie.

 

I jeszcze więcej – mniej oficjalnie

Karol Zielinski – przedsiębiorca i manager. Członek Zarządu mPay, founder&CEO z3x tech marketing agency. Wcześniej wieloletni prezes PayLane. Fascynat nowych mediów, fan content marketingu. Specjalista od biznesów technologicznych. Absolwent International Executive MBA w GFKM, Uniwersytecie Gdańskim i Rotterdam School of Management. Absolwent informatyki na Politechnice Gdańskiej. Aktywnie doradza startupom, jak i dużym korporacjom. Mentoruje w konkursach startupowych. Współpracuje z polskimi funduszami VC w zakresie ich portfeli inwestycyjnych. Znaleźć go też można na FacebookuTwitterze, LinkedIn i Instagramie.

 

Wersja alternatywna

Doświadczony manager i przedsiębiorca. Człowiek czynu zorientowany na ludzi, z technicznym doświadczeniem. Członek Zarządu mPay, founder&CEO z3x tech marketing agency. Wcześniej wieloletni prezes PayLane.

Lider z jasną i klarowaną wizją, skupiony przede wszystkim na rozwiązywaniu problemów, budowaniu szybko rosnących produktów i firm, transformacjach biznesowych i zarządzaniu zmianą.

Aktywny w środowisku startupowym/technologicznym/VC w różnych częściach Polski.

Wielki fan transparentności i różnorodności w biznesie. Jak również wszelkich innowacji i nowych technologii.