Regulacje w marketplace

Od pomysłu, przez planowanie, analizy, aż po pomoc we wdrożeniu lub samodzielne wdrożenie. Pomagamy na każdym etapie, w tematach regulacyjnych i standardach panujących w biznesach opartych o model biznesowy marketplace.

Porozmawiajmy
0M+
Tyle przetworzyli nasi klienci przy projektach, w których braliśmy udział
0+
W tylu krajach nasi klienci sprzedają swoje usługi i produkty
0
Z tylu krajów nasi klienci prowadzą swoje biznesy
regulacje w marketplace

Regulacje w marketplace – realizowane przez specjalistów

Różne rodzaje biznesów mają swoje specyficzne potrzeby. Nie inaczej jest z biznesami działającymi w modelu marketplace. Platformy marketplace’owe mają do czynienia z dużą liczbą regulacji, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Regulacje, ustawy, rozporządzenia, standardy – wszystko to, jest częścią marketplace’owej codzienności. My o tym wiemy. I wiemy jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Współpracowaliśmy z firmami marketplace działającymi w wielu krajach świata. Pomagaliśmy im analizować pomysły i projekty, układać procedury i procesy, zdobywać licencje, przechodzić audyty bezpieczeństwa. Zarówno w marketplace’owych obszarach b2b, jak i b2c. Regulacje w marketplace to jedna z naszych kluczowych specjalizacji. I tym się właśnie szczycimy.

Porozmawiajmy
regulacje w marketplace
regulacje w marketplace

Omnibus, PSD/PSD2, AML, KYC, PCI… – cokolwiek tylko trzeba

Pomagamy w temach regulacyjnych, ze standardami branżowymi, ale i w codziennych wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem transakcji na platformie. Regulacje w marketplace w naszym wydaniu to pełen zakres potrzebnych kompetencji, ale i współprace z najlepszymi prawnikami i kancelariami specjalizującymi się w tym obszarze. Nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Jak możemy pomóc?

Pozwól sobie pomóc

Latami nabieraliśmy doświadczenia w branżach FinTech i marketplace. Doradzaliśmy w różnych projektach, ale i sami je prowadziliśmy.

“Regulacje w marketplace to jedna z naszych kluczowych kompetencji i specjalizacji. Pomagamy w tym zakresie firmom z Polski i innych krajów świata. Budowaliśmy systemy, platformy, narzędzia i aplikacje. Pomagaliśmy wprowadzać odpowiednie procedury i procesy, pozyskiwać licencje, przechodzić audyty bezpieczeństwa. Świat platform marketplace’owych jest dla nas absolutnie naturalnym środowiskiem i codziennością.”

Karol Zielinski
karol zielinski

Strategia

Go-to-market strategy, strategie biznesowe, IT, marketingowe, płatnościowe

Strategia w FinTech

Strategia w marketplace

Marketing

Od strategii, po wdrożenie. Działania digital marketingowe dedykowane branży FinTech i marketplace.

FinTech marketing

Marketplace marketing

Regulacje

Consulting, doradztwo i wdrożenie. Od krajowych i międzynarodowych regulacji, po standardy i zalecenia branżowe.

Regulacje w FinTech

Regulacje w marketplace

Software development

Od prostych narzędzi, po ogromne rozproszone systemy transakcyjne. Projektowanie, wytwarzanie, wdrożenie.

FinTech software development

Marketplace software development