29.04.2022, Deor
Gdańsk, zdalnieO nas

W Deorze naszą misją jest ułatwiać życie wszelkiej maści zwierzolubom, zwierzakom małym i dużym, ich właścicielom, opiekunom i ludzkim rodzicom.

I ta misja pozostaje niezmieniona od samego początku istnienia firmy, taka też pozostanie aż po kres jej dni.

Dążymy do tego, by dostarczyć pod drzwi Twojego domu karmę zdrową i idealnie dopasowaną do Twojego pupila, zanim jeszcze zauważysz, że poprzednia Ci się kończy. Chcemy umówić Cię do weterynarza dokładnie wtedy, kiedy możesz do niego pójść, ale też kiedy nadchodzi czas by się u niego pojawić. Chcemy pomóc Ci dobrać to, co jest odpowiednie dla Twojego futrzastego przyjaciela. Chcemy zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. A przy okazji dać Wam wiele przyjemności.

Tak, będziemy też robić trochę szumu w branży, poprzez oferowanie produktów innowacyjnych i niedostępnych nigdzie indziej.O zespole

Dołączysz do zespołu, który zamierza zrewolucjonizować branżę zwierzęcą na całym świecie. Dziś w Polsce, za chwilę globalnie. Budujemy tu wspólnie decacorna i taki właśnie cel nam przyświeca. Nasz zespół składa się osobistości niezwykłych i na takich właśnie nam zależy. Chcemy otaczać się ludźmi z pasją, olbrzymimi chęciami i kreatywnością. Ale też takimi, którzy charakteryzują się profesjonalizmem w działaniu i nie boją się eksperymentować.O pozycji

Jako Visual Designer będziesz pełnił(-a) kluczową rolę w rozwoju całej firmy i realnie wpłyniesz na to, jak inni będą postrzegali Deora, naszą misję i produkty. Będziesz pomagał(-a) budować brand, którego celem jest zrewolucjonizować całą branżę.

Szukamy kreatywnego Visual Designera, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz pierwszą osobą na tym stanowisku, więc czeka Cię nie tylko dużo ciekawej, codziennej pracy operacyjnej, ale też dużo pracy koncepcyjnej, strategicznej i kreatywnej. Będziesz musiał(-a) pracować cross-funkcjonalnie, z członkami innych zespołów, by zaoferować naszym użytkownikom, społeczności, klientom i partnerom rozwiązania, które spełnią ich faktyczne oczekiwania.

W pracy czekają Cię wyzwania związane z budowaniem strategii wizerunkowej całej firmy, a także codzienną pracą kreatywną polegającą na tworzeniu najlepszych możliwych materiałów wizualnych na potrzeby różnego rodzaju kanałów i platform internetowych.Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

 • Jesteś osobą kreatywną i ambitną, lubisz nieszablonowe rozwiązania i pomysły.
 • Masz zmysł estetyczny, zacięcie artystyczne. Potrafisz obsługiwać programy graficzne i robisz przy ich użyciu doskonałe projekty wizualne.
 • Mile widziane doświadczenie w marketingu usług internetowych/technologicznych. Idealnie gdyby było to coś z pogranicza e-commerce lub marketplace.
 • Mile widziane doświadczenie w realizacji ciekawych i kreatywnych kampanii marketingowych.
 • Czujesz się komfortowo w chaotycznym miejscu pracy. Nie unikasz zmian, eksperymentowania. W niepoukładanym jeszcze środowisku czujesz się jak ryba w wodzie.
 • Nie boisz się przyznać do błędu, czy porażki. Jednocześnie uczysz się i wyciągasz z nich lekcje na przyszłość.
 • Dobrze Ci się pracuje z ludźmi lepszymi od siebie w innych dziedzinach. Czujesz, że możecie się uzupełniać. Nie starasz się być najmądrzejszy(-a) w pokoju. Chcesz być częścią komplementarnego zespołu, który zamierza osiągnąć nieprzeciętne cele.
 • Nie jest Ci obcy reverse engineering. Starasz się dobrze zrozumieć problem i rozłożyć go na części pierwsze, zanim zaproponujesz rozwiązanie.
 • Jesteś nastawiony(-a) na działanie. Nic nie jest dla Ciebie za małe (lub za duże!), o ile przyczyni się do osiągnięcia wyznaczonego celu.
 • Z każdym dniem starasz się być lepszą wersją siebie.Co od nas dostaniesz

 • Umowę b2b, ewentualnie inne formy współpracy też są możliwe.
 • Możliwość pracy w firmie z finansowaniem venture capital, której celem jest osiągnąć status decacorna.
 • Możliwość pracy hybrydowej lub w pełni zdalnej.
 • Możliwość współpracy z profesjonalistami w swoich dziedzinach, nastawionymi na ciągły rozwój i osiąganie ambitnych celów.
 • Elastyczne godziny pracy.
 • Możliwość pracy nad strategią wizualną całej spółki.
 • Elastyczne nieograniczone dni wolne. Chorobowe? Wakacje? Macierzyńskie? Proszę bardzo. Chcesz się zaangażować w charity? Proszę bardzo. A może po prostu potrzebujesz odpocząć po weekendzie? Śmiało.Chcemy, by Deor był miejscem, w którym wszyscy czujemy się po prostu dobrze. Miejscem, w którym możesz być kim chcesz, mieć swoją własną perspektywę, poglądy i nie czuć się nigdy niechcianym(-ną). Dzięki różnym spojrzeniom, różnym doświadczeniom i przekonaniom, wspólnie budujemy najlepsze możliwe miejsce do pracy, dla każdego. Chcemy, by każdy, kto do nas dołącza, faktycznie czuł się częścią #TeamDeor!

Zaaplikuj do tej pracy.

Warto spróbować!
Wszystkie inne świetne oferty pracy z firm technologicznych.

Szukasz ludzi do współpracy? Umieść tu swoje ogłoszenie.