29.04.2022, Deor
Gdańsk lub zdalnie

O nas

W Deorze naszą misją jest ułatwiać życie wszelkiej maści zwierzolubom, zwierzakom małym i dużym, ich właścicielom, opiekunom i ludzkim rodzicom.

I ta misja pozostaje niezmieniona od samego początku istnienia firmy, taka też pozostanie aż po kres jej dni.

Dążymy do tego, by dostarczyć pod drzwi Twojego domu karmę zdrową i idealnie dopasowaną do Twojego pupila, zanim jeszcze zauważysz, że poprzednia Ci się kończy. Chcemy umówić Cię do weterynarza dokładnie wtedy, kiedy możesz do niego pójść, ale też kiedy nadchodzi czas by się u niego pojawić. Chcemy pomóc Ci dobrać to, co jest odpowiednie dla Twojego futrzastego przyjaciela. Chcemy zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. A przy okazji dać Wam wiele przyjemności.

Tak, będziemy też robić trochę szumu w branży, poprzez oferowanie produktów innowacyjnych i niedostępnych nigdzie indziej.

O zespole

Dołączysz do zespołu, który zamierza zrewolucjonizować branżę zwierzęcą na całym świecie. Dziś w Polsce, za chwilę globalnie. Budujemy tu wspólnie decacorna i taki właśnie cel nam przyświeca. Nasz zespół składa się osobistości niezwykłych i na takich właśnie nam zależy. Chcemy otaczać się ludźmi z pasją, olbrzymimi chęciami i kreatywnością. Ale też takimi, którzy charakteryzują się profesjonalizmem w działaniu i nie boją się eksperymentować.

O pozycji

Jako Frontend (React) Developer będziesz pełnił(-a) kluczową rolę w rozwoju całej firmy i realnie wpłyniesz na to, jak inni będą postrzegali Deora, naszą misję i produkty. Będziesz pomagał(-a) budować brand, którego celem jest zrewolucjonizować całą branżę.

Szukamy doświadczonego Frontend (React) Developera, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz częścią core’owego zespołu developerskiego, więc czeka Cię nie tylko dużo ciekawej, codziennej pracy operacyjnej, ale też dużo pracy koncepcyjnej, strategicznej i kreatywnej. Będziesz musiał(-a) pracować cross-funkcjonalnie, z członkami innych zespołów, by zaoferować naszym użytkownikom, społeczności, klientom i partnerom rozwiązania, które spełnią ich faktyczne oczekiwania.

W pracy czekają Cię wyzwania związane z budowaniem produktu, jego warstwy wizualnej, jego funkcjonalności. Ale też czeka Cię wprowadzanie usprawnień, czy bugfixy, by wszystko wyglądało i działało absolutnie bez zarzutu.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

 • Masz 3+ lat doświadczenia w programowaniu frontendu, idealnie w React.
 • Masz praktyczne doświadczenie w korzystaniu z REST API.
 • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w React Native.
 • Mile widziane doświadczenie z Next oraz Typescript.
 • Masz praktyczne doświadczenie w technologiach webowych, w tym m.in. html, czy css.
 • Myślisz strategicznie, długoterminowo, a jednocześnie dążysz do realizacji celów krótkoterminowych.
 • Nie boisz się ambitnych celów.
 • Czujesz się komfortowo w chaotycznym miejscu pracy. Nie unikasz zmian, eksperymentowania. W niepoukładanym jeszcze środowisku czujesz się jak ryba w wodzie.
 • Nie boisz się przyznać do błędu, czy porażki. Jednocześnie uczysz się i wyciągasz z nich lekcje na przyszłość.
 • Dobrze Ci się pracuje z ludźmi lepszymi od siebie w innych dziedzinach. Czujesz, że możecie się uzupełniać. Nie starasz się być najmądrzejszy(-a) w pokoju. Chcesz być częścią komplementarnego zespołu, który zamierza osiągnąć nieprzeciętne cele.
 • Nie jest Ci obcy reverse engineering. Starasz się dobrze zrozumieć problem i rozłożyć go na części pierwsze, zanim zaproponujesz rozwiązanie.
 • Jesteś nastawiony(-a) na działanie. Nic nie jest dla Ciebie za małe (lub za duże!), o ile przyczyni się do osiągnięcia wyznaczonego celu.
 • Z każdym dniem starasz się być lepszą wersją siebie.

Co od nas dostaniesz

 • Dobrą pensję oraz możliwość wejścia na udziały (ESOP) do szybko rosnącej spółki, z perspektywą kolejnych rund inwestycyjnych.
 • Możliwość pracy w firmie z finansowaniem venture capital, której celem jest osiągnąć status decacorna.
 • Możliwość pracy w pełni zdalnej.
 • Możliwość współpracy z profesjonalistami w swoich dziedzinach, nastawionymi na ciągły rozwój i osiąganie ambitnych celów.
 • Elastyczne godziny pracy.
 • Elastyczne nieograniczone dni wolne. Chorobowe? Wakacje? Macierzyńskie? Proszę bardzo. Chcesz się zaangażować w charity? Proszę bardzo. A może po prostu potrzebujesz odpocząć po weekendzie? Śmiało.

Chcemy, by Deor był miejscem, w którym wszyscy czujemy się po prostu dobrze. Miejscem, w którym możesz być kim chcesz, mieć swoją własną perspektywę, poglądy i nie czuć się nigdy niechcianym(-ną). Dzięki różnym spojrzeniom, różnym doświadczeniom i przekonaniom, wspólnie budujemy najlepsze możliwe miejsce do pracy, dla każdego. Chcemy, by każdy, kto do nas dołącza, faktycznie czuł się częścią #TeamDeor!

Zaaplikuj do tej pracy.

Warto spróbować!


Wszystkie inne świetne oferty pracy z firm technologicznych.

Szukasz ludzi do współpracy? Umieść tu swoje ogłoszenie.