Blog o biznesie, strategii i transformacji cyfrowej

Feministka, aktywistka – Marta Frej

Marta Frej – świetna artystka i niesamowicie ciekawa osoba. Jak sama o sobie mówi: feministka, aktywistka. Znana ze swoich prac, rysunków i memów. Ale też z wielu innych aktywności prospołecznych.

Słuchaj podcast - Karol Zielinski. The Show.

Marta Frej to znana w sieci i poza nią artystka, twórczyni wielu memów, którymi w doskonały wręcz sposób komentuje otaczającą nas wszystkich rzeczywistość. Dodatkowo zaś: feministka i aktywistka. Autorka lub współautorka różnego rodzaju bardzo ciekawych inicjatyw społecznych.


W tym odcinku podcastu rozmawiam z Martą o wielu aspektach jej działalności i codziennej twórczości. Poruszamy takie tematy jak chociażby:

Jest dużo tematów i jest naprawdę ciekawie

Dodatkowo też parę miejsc, do których warto zajrzeć:

Nie przedłużając już więcej, zapraszam serdecznie do wysłuchania rozmowy!

Zasubskrybuj podcast w Apple Podcasts (tutaj masz też wersję na Androida, podcast na Stitcherze oraz RSS) i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i wszystkich innych. Nie zawiedziesz się. Na pewno.

Słuchaj podcast - Karol Zielinski. The Show.


Jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w Apple Podcasts (lub w dowolnym innym katalogu podcastów, z którego korzystasz). Twój głos sprawi, że mój podcast trafi do znacznie większego grona słuchaczy. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

>> Oceń podcast Karol Zielinski. The Show <<


A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.

A tu możesz po prostu wcisnąć play i wysłuchać całości rozmowy:


Zobacz wszystkie odcinki podcastu.

Oraz zapisz się do newslettera.Subskrybuj:

%d bloggers like this: