Blog o biznesie, strategii i transformacji cyfrowej

Autorska metoda nauki języka angielskiego, czyli Talkersi. Wiktor Jodłowski

O tym jak uczyć (siebie, czy innych) języka angielskiego. O autorskiej metodzie nauczania, o inkubatorze językowym Talkersi. O tym wszystkim rozmawiam z Wiktorem Jodłowskim.

Słuchaj podcast - Karol Zielinski. The Show.

Wiktor Jodłowski to współtwórca Talkersów i człowiek, którego w Internecie (szczególnie na Facebooku) jest pełno. Zaprosiłem go dziś do rozmowy, aby opowiedział o współtworzonej przez niego szkole językowej (lub jak to woli nazywać: inkubatorze językowym) i o tym w jaki sposób osoby biorącego udział w ich kursach uczą się języka.

Aby przedstawić Wiktora posłużę się jego własnymi słowami:

W ciągu 1,5 roku zbudowałem markę osobistą, która sprawia, że teraz miesięcznie zgłasza się do mnie średnio 100 klientów na indywidualny kurs angielskiego. Są gotowi płacić 80 zł za godzinę.

Lub też cytując jego opis ze strony Talkersów:

Zawodowo zajmuje się gadaniem. Podróżował po USA, mieszkał w Wielkiej Brytanii, organizował międzynarodowe programy biznesowe. Niedawno zamknął wszystkie inne projekty, by w całości oddać się budowaniu inkubatora językowego Talkersów.

Brzmi intrygująco? Pewnie, że tak!


Wiktor opowiada w tym odcinku o wielu rzeczach. Rozmawiamy na takie tematy jak chociażby:

Jest dużo tematów i jest ciekawie

Dodatkowo też parę miejsc, do których warto zajrzeć:

Nie przedłużając już więcej, zapraszam serdecznie do wysłuchania rozmowy!

Zasubskrybuj podcast w Apple Podcasts (tutaj masz też wersję na Androida, podcast na Stitcherze oraz RSS) i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i wszystkich innych. Nie zawiedziesz się. Na pewno.

Słuchaj podcast - Karol Zielinski. The Show.


Jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w Apple Podcasts (lub w dowolnym innym katalogu podcastów, z którego korzystasz). Twój głos sprawi, że mój podcast trafi do znacznie większego grona słuchaczy. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

>> Oceń podcast Karol Zielinski. The Show <<


A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.

A tu możesz po prostu wcisnąć play i wysłuchać całości rozmowy:


Zobacz wszystkie odcinki podcastu.

Oraz zapisz się do newslettera.


A może jeszcze pamiętasz, że swego czasu rozmawiałem też na temat nauki języków obcych z Robem Wolffem? Ten odcinek znajdziesz o tu :)Subskrybuj:

%d bloggers like this: