Blog o biznesie, strategii i transformacji cyfrowej

Pół roku w podróży. Pieszo przez Stany Zjednoczone – Kamila Kielar

Kamila Kielar to polska podróżniczka, która chciałaby któregoś dnia móc o sobie powiedzieć, że jest ekspertem od Północy. Dziś opowie nam o swoim najnowszym wyjeździe.

Słuchaj w iTunes

Udało mi się Kamilę złapać tuż przed jej wylotem. Tym razem wyrusza do Stanów Zjednoczonych, by przejść je piechotą. 4300 kilometrów. Na nogach. Od granicy z Meksykiem do Kanady. Pół roku w podróży.

Tak, pół roku.

A konkretniej – wyrusza na wędrówkę szlakiem Pacific Crest Trail na zachodnim wybrzeżu USA. Do przejścia jest 4300km od Meksyku po Kanadę: przez pustynię, góry, wulkany i lasy deszczowe.

Jak sama mówi:

Od kilku lat chciałam to zrobić, od prawie roku mam kupione bilety. I to jest bezwzględnie piękna, różnorodna trasa, bardzo fajna przygoda, ciekawi ludzie, a ja w końcu chcę to przejść.

Kamila jako zaprawiona w bojach podróżniczka (ma już na koncie wiele wypraw, w tym m.in. na Alaskę, do Kanady, na Kamczatkę, do Iranu, do Turkmenistanu, Rosji, Laponii), opowie nam dzisiaj o tym, co ją czeka. Choć nie tylko. W rozmowie poruszamy bowiem takie tematy jak chociażby:

Dodatkowo parę ważnych linków:

Niesamowicie się cieszę, że udało mi się porozmawiać z Kamilą jeszcze przed jej wyjazdem. Pamiętam kiedy pierwszy raz widziałem ją na żywo na Kolosach – sprawiała wrażenie niesamowicie pozytywnej, wiecznie uśmiechniętej i inspirującej osoby. W trakcie rozmowy tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziła.

Nie przedłużając jednak więcej, zapraszam serdecznie!

Zasubskrybuj podcast na iTunes (tutaj masz też wersję na Androida, podcast na Stitcherze oraz RSS) i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i wszystkich innych. Na pewno się nie zawiedziesz.

Słuchaj w iTunes


Jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes (lub w dowolnym innym katalogu podcastów, z którego korzystasz). Twój głos sprawi, że mój podcast trafi do znacznie większego grona słuchaczy. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

>> Oceń podcast Karol Zielinski. The Show <<


A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.

A tu możesz po prostu wcisnąć play i wysłuchać całości rozmowy:


Zobacz wszystkie odcinki podcastu.

Oraz zapisz się do newslettera.Subskrybuj:

%d bloggers like this: