Blog o biznesie, strategii i transformacji cyfrowej

Życie w Stanach Zjednoczonych

W dzisiejszym odcinku rozmawiam z twórczynią kanału Stanowo.com. Opowie nam dzisiaj jak wygląda życie w Stanach Zjednoczonych. Zapraszam serdecznie.

Jaśmin jest bardzo fajną i niesamowicie sympatyczną polską YouTuberką, mieszkającą w USA, na Florydzie. Publikuje na swoim kanale Stanowo.com i dziś udało mi się ją namówić, by trochę o tym życiu w Stanach nam opowiedziała.

Rozmawiamy m.in. o takich tematach jak:

Dodatkowo parę ważnych linków:

To był zdecydowanie najdłuższy wywiad, jaki do tej pory przeprowadziłem, ale też niesamowicie mi się podoba. Naprawdę szczerze polecam.

Nie przedłużając jednak więcej, zapraszam serdecznie!

Zasubskrybuj podcast na iTunes (tutaj masz też wersję na Androida, podcast na Stitcherze oraz RSS) i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i wszystkich innych. Na pewno się nie zawiedziesz.


Jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes (lub w dowolnym innym katalogu podcastów, z którego korzystasz). Twój głos sprawi, że mój podcast trafi do znacznie większego grona słuchaczy. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.


Zobacz wszystkie odcinki podcastu.

Oraz zapisz się do newslettera.Subskrybuj:

%d bloggers like this: