Blog o biznesie, strategii i transformacji cyfrowej

Idzie sezon… jaki rower kupić? Jak wybrać rower?

Sezon wiosenny/letni zbliża się wielkimi krokami. Naprawdę wielkimi. Pogadajmy więc chwilę o rowerach. Bo dzisiejszym gościem jest Łukasz Przechodzeń.

Dla wielu z nas zbliżające się cieplejsze dni oznaczają, że czas wyciągnąć z piwnicy zakurzone jednoślady lub też czas zacząć rozglądać się za kupieniem jakiegoś roweru.

Nie mogłem więc nie zaprosić do podcastu najlepszego specjalistę od rowerów jakiego tylko znam. Dzisiejszym gościem jest Łukasz Przechodzeń, autor bloga roweroweporady.pl.

Z Łukaszem rozmawiamy m.in. na takie tematy:

Parę dodatkowych linków związanych z odcinkiem:

Nie przedłużając więcej, zapraszam serdecznie!

Zasubskrybuj podcast na iTunes (tutaj masz też wersję na Androida, podcast na Stitcherze oraz RSS) i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i wszystkich innych. Na pewno się nie zawiedziesz.


Jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes (lub w dowolnym innym katalogu podcastów, z którego korzystasz). Twój głos sprawi, że mój podcast trafi do znacznie większego grona słuchaczy. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.


Zobacz wszystkie odcinki podcastu.

Oraz zapisz się do newslettera.Subskrybuj:

%d bloggers like this: