Blog o biznesie, strategii i transformacji cyfrowej

Piotr Maślak – Historia znanego dziennikarza

Piotr Maślak – dziennikarz, którego znać powinien każdy, kto przez ostatnie dwadzieścia pięć lat miał styczność z radiem, czy telewizją.

Bo właśnie tyle czasu Piotr jest już dziennikarzem.

Cytując za Wikipedią:

dziennikarz radiowy i telewizyjny, wykładowca akademicki, trener wystąpień publicznych, wystąpień medialnych, doradca ds. komunikacji. (…) Od 2012 roku jest gospodarzem autorskiego programu w Tok FM – Pierwsze śniadanie w TOKu. W latach 2009-2016 tworzył programy, kierował redakcjami, prowadził programy i był reporterem w Telewizji Polskiej. Od 2015 roku jest twarzą kampanii społecznej Narodowa Loteria Paragonowa, organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Od 2015 roku jest wykładowcą Uniwersytetu humanistycznospołecznego SWPS, od 2012 roku właścicielem firmy Travicon, trenerem wystąpień publicznych, wystąpień medialnych, doradcą ds. komunikacji. Uczestnik akcji Biegiem na Majdan, zorganizowanej na znak solidarności z mieszkańcami Ukrainy, w rocznicę krwawego stłumienia protestów na Euromajdanie w Kijowie.

Dużo, bardzo dużo tego. Bo i Piotr jest bardzo aktywnym człowiekiem. I człowiekiem naprawdę wartym wysłuchania.

Z Piotrem rozmawiamy m.in. o tym:

Dodatkowe linki i informacje:

Redakcje/telewizje/radia i osoby, które udało mi się wyłapać w trakcie rozmowy z Piotrem:

Imponująca lista…

Nie przedłużając jednak więcej, zapraszam serdecznie!

Zasubskrybuj podcast na iTunes (tutaj masz też wersję na Androida, podcast na Stitcherze oraz RSS) i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i wszystkich innych. Na pewno się nie zawiedziesz.


Jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes (lub w dowolnym innym katalogu podcastów, z którego korzystasz). Twój głos sprawi, że mój podcast trafi do znacznie większego grona słuchaczy. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.


Zobacz wszystkie odcinki podcastu.Subskrybuj:

%d bloggers like this: