infoShare Academy – Marcin Pokojski [PODCAST]

Nie było tak prosto, jak mi się wydawało. Ale w końcu się udało. Po dłuższej przeprawie mam przeogromną przyjemność przedstawić Wam pierwszy odcinek podcastu Start&Grow.

Wywiad z Marcinem Pokojskim, założycielem infoShare Academy. W rozmowie poruszamy kwestie takie jak:

  • skąd pomysł na akademię
  • jak powstawała, kiedy
  • jak działa
  • jak wygląda udział
  • ile kosztuje kurs
  • ile trwa

I wiele, wiele więcej.

Zapraszam serdecznie!

Linki do stron, wymienionych w rozmowie

Zasubskrybuj podcast na iTunes i wysłuchaj nie tylko tego odcinka, ale też i kolejnych, które zbliżają się naprawdę wielkimi krokami.

A jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci naprawdę ogromnie wdzięczny, jeśli poświęcisz chwilę i zostawisz swoją ocenę oraz krótką recenzję w iTunes. Twój głos sprawi, że mój podcast będzie miał szansę trafić do jeszcze większego grona słuchaczy na iTunes. Będę Ci za to bardzo, ale to bardzo zobowiązany.

A jeśli z jakiegoś powodu tego odcinka podcastu na iTunes wysłuchać nie możesz – tutaj jest też ten odcinek na SoundCloud.


PS. Ten wywiad znajdziesz też na moim kanale YouTube. Jednak tylko dla ludzi słuchających podcast (tylko w formie audio) będzie dostępna druga część wywiadu, w którym z Marcinem poruszamy inny, również niezwykle interesujący temat.

Chcesz dostawać więcej interesujących treści?

Dołącz do ponad tysiąca osób zainteresowanych tematyką przywództwa, budowania biznesu, transformacji cyfrowej i zarządzania zmianą.

Comment

Your email address won't be visible. Required fields are marked *

%d bloggers like this: