icon-1

Cześć! Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

O nas

O nas

Jesteśmy agencją full-service wyspecjalizowaną w branżach FinTech i marketplace. Pomagamy budować produkty, które zmieniają świat handlu i finansów na całym świecie.

bg-left
The 2016 Social Media Image Sizes Cheat Sheet

Strategia

Go-to-market strategy, strategie biznesowe, IT, marketingowe, płatnościowe

Marketing

Od strategii, po wdrożenie. Działania digital marketingowe dedykowane branży FinTech i marketplace.

Regulacje

Consulting, doradztwo i wdrożenie. Od krajowych i międzynarodowych regulacji, po standardy i zalecenia branżowe.

Od prostych narzędzi, po ogromne rozproszone systemy transakcyjne. Projektowanie, wytwarzanie, wdrożenie.

0M+
Tyle przetworzyli nasi klienci przy projektach, w których braliśmy udział
0+
W tylu krajach nasi klienci sprzedają swoje usługi i produkty
0
Z tylu krajów nasi klienci prowadzą swoje biznesy
Karol Zielinski

 

 

Zielinski&co to butikowa firma consultingowa wyspecjalizowana w branżach FinTech i marketplace. Pomagamy budować firmy i produkty. Działamy w różnych obszarach, od pomysłu, przez strategię, planowanie, aż po egzekucję. Lubimy wyzwania i na co dzień stawiamy im czoła wraz z naszymi klientami.

Firma założona w 2019 r. przez Karola Zielinskiego.

 

Kim jest Karol Zielinski?

Przedsiębiorca, manager. Entuzjasta nowych technologii. Założyciel, współzałożyciel, udziałowiec kilku firm i twórca licznych projektów dookoła biznesowych. Na co dzień sam buduje biznesy, inwestuje lub jako c-level manager wspomaga firmy stworzone przez innych świetnych ludzi. Obecnie operacyjnie zaangażowany przede wszystkim jako CEO w dwóch zwierzęcych projektach: DeorStipl oraz w firmę Zielinski & co.

Wcześniej związany z branżą FinTech, głównie poprzez PayLane Sp. z o.o. Prezes zarządu nieprzerwanie od 2012 do 2021 roku. Wcześniej w PayLane pełnił funkcję project managera i od 2011 r dyrektora zarządzającego. W roku 2018 doprowadził do pozyskania inwestora strategicznego dla spółki i sprzedaży 100% udziałów do CRE Polskie ePłatności SA. W roku 2020 brał udział w największej transakcji M&A w historii rynku płatniczego w Polsce – w sprzedaży grupy kapitałowej Polskie ePłatności do duńskiej grupy Nets.

Uczestniczy też w rozwijaniu innych projektów biznesowych oraz wspomaga przedsiębiorców w ich drodze na szczyt. Czynnie zaangażowany w świat funduszy VC, gdzie stara się pomagać w doborze spółek portfelowych oraz zarządzaniu portfelem inwestycyjnym.

W międzyczasie fundator i prezes fundacji Ene Due oraz pomysłodawca akcji #dladzieciakow.

Absolwent International Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów, Uniwersytecie Gdańskim i Rotterdam School of Management. Absolwent informatyki na Politechnice Gdańskiej oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Ekspert i panelista na polskich i międzynarodowych konferencjach dotyczących prowadzenia biznesu, głównie biznesu technologicznego. Mentor w akceleratorach startupowych, zasiada w jury różnego rodzaju konkursów dla startupowców.

 

Potrzebujesz więcej informacji o Karolu Zielinskim? Tutaj znajdziesz opisy, intro, wizytówkę.