Karol Zielinski

Otwieramy nowy rozdział.

„Szanowni Państwo.

Nastał czas kolejnych, wcześniej już zapowiadanych pozytywnych zmian. W marcu 2018 roku dołączyliśmy do znacznie większej grupy kapitałowej specjalizującej się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu. Mowa oczywiście o grupie Polskie ePłatności, która jest jedną z najszybciej rozwijających się i najbardziej nowoczesnych firm na rynku płatności bezgotówkowych w Polsce.

Po pół roku bliskiej współpracy nasz zespół widzi, że synergia sił technologicznych i sprzedażowych grupy daje wyjątkowe efekty. Razem z pozostałymi spółkami, które dołączyły do grupy PeP, tworzymy wspólne rozwiązania, bazując na doświadczeniach poszczególnych zespołów.
Jednym z sukcesów, który osiągnęliśmy będąc już w grupie PeP, to wprowadzenie na polski rynek ecommerce płatności Apple Pay.
Kolejnym wspólnym sukcesem była także integracja z systemem płatniczym BLIK, który jest jednym z najwygodniejszych sposobów płatności internetowych, bardzo chętnie wybieranym przez polskich konsumentów. Następne wspólne projekty udoskonalające świadczone usługi przed nami!

Aby nadać wspólny ton działaniom zespołu zajmującego się integracją płatności internetowych, postanowiliśmy podbijać polski rynek pod jedną wspólną marką: Polskie ePłatności – marką w Polsce dobrze znaną, lubianą i widoczną w dziesiątkach tysięcy punktów sprzedaży w całym kraju. Prezentujemy Państwu nowy znak identyfikacji usługi ecommerce pod jakim funkcjonować będzie onlinowa część grupy Polskie ePłatności.

Proces ujednolicenia marki to jedno z następstw działań prowadzonych wspólnie pod skrzydłami PeP, wspólnego uzgadniania strategii i tworzenia dla Państwa atrakcyjnej oferty omnichannel.

Informujemy, że nasza firma formalnie zachowa dotychczasową osobowość prawną, nadal funkcjonując jako Krajowa Instytucja Płatnicza podległa bezpośrednio Komisji Nadzoru Finansowego. Nie będzie zatem potrzeby zmian w dokumentach czy dokonywania jakichkolwiek formalności z Państwa strony. Zmianie ulega marka, pod parasolem której nasza firma będzie funkcjonować.

Otwieramy nowy, niesamowicie ekscytujący rozdział i jesteśmy zaszczyceni, że zabieramy Państwa z nami w tę podróż! Korzystając z okazji, bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że działając pod marką Polskich ePłatności jesteśmy w stanie zaoferować Wam jeszcze więcej.

Karol Zielinski
Polskie ePłatności

P.S.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.
Poniżej zebraliśmy najważniejsze zagadania dotyczące ujednolicenia marki:

Czy ujednolicenie marki niesie jakieś formalne zmiany dla mnie, jako klienta?

Ujednolicenie marki nie niesie żadnych formalnych konsekwencji. Pozostajemy odrębną spółką, wszystkie nasze umowy zawarte z klientami, czy partnerami pozostają w mocy. Działanie pod jedną marką ma na celu ujednolicenie identyfikacji wizerunkowej.

Co to oznacza dla mojej integracji z Wami?

W integracji nie trzeba będzie nic zmieniać. Nasze systemy pozostają pod tymi samymi adresami. API działa i działać będzie, jak do tej pory. Podobnie nie będzie żadnych zmian w Secure Form. Rebranding nie ma wpływu na integracje płatności.

Jakie są ramy czasowe procesu ujednolicenia marki?

Wspólną markę będziemy wprowadzać stopniowo przez najbliższych kilka miesięcy. Cały proces rebrandingowy planujemy zakończyć w połowie pierwszego kwartału 2019.

Zapraszamy do kontaktu! Na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiemy.”

Podziel się tym artykułem ze znajomymi:

newsletter zielinski

Na co dzień edukujemy i pomagamy

Zapisz się do listy mailingowej i bądź członkiem społeczności ponad 1000+ subskrybentów zainteresowanych tematami FinTech i marketplace.

Nie wysyłamy niechcianych treści. Zawsze też możesz się szybko i bezpiecznie z listy wypisać.

Strategia

Go-to-market strategy, strategie biznesowe, IT, marketingowe, płatnościowe

Strategia w FinTech

Strategia w marketplace

Marketing

Od strategii, po wdrożenie. Działania digital marketingowe dedykowane branży FinTech i marketplace.

FinTech marketing

Marketplace marketing

Regulacje

Consulting, doradztwo i wdrożenie. Od krajowych i międzynarodowych regulacji, po standardy i zalecenia branżowe.

Regulacje w FinTech

Regulacje w marketplace

Software development

Od prostych narzędzi, po ogromne rozproszone systemy transakcyjne. Projektowanie, wytwarzanie, wdrożenie.

FinTech software development

Marketplace software development